Hakkımızda

Sinbo Hakkında

Sinbo, bu toprakların geleneksel değerlerini, evrensel değerlerle bütünleştirmeyi başarmış,  20 yaşında dinamik bir markadır. Aynı zaman da Türkiye’nin en önemli küçük ev aletleri (KEA)  üretim merkezlerinden birisidir. 2012 yılında dahil olduğu TURQUALITY® destek programı ile bugün, yaklaşık seksen ülkeye ihracat yapan bir ’Dünya Markası’ haline gelmiştir.

Sinbo, global KEA pazarında Ar-GE ve üretim yetkinliğiyle söz sahibi olmayı ve Türkiye’de olduğu gibi hedef ülkelerde de sektör liderliğini amaçlamaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde, günde 40.000  adete varan üretim kapasitesiyle ve  65.000 m2’lik  dev modern tesislerinde tasarım ve üretim yapmaktadır. ‘’Ölçek Ekonomisi’’ni her alanda kullanarak hedef pazarlardaki firmalarla rekabet eden ve  piyasaya yön veren bir konumda bulunan Sinbo, ilke olarak edindiği “uygun fiyatlı kaliteli ürün” vizyonundan ve yenilikçi Ar-GE yatırımlarından vazgeçmeyerek yoluna devam etmektedir.

Sinbo’nun öncelikli hedefi; TURQUALITY®  mottosuyla birlikte TÜRK MALI ve TÜRK KALİTESİ algısını bütün dünyada ve kendi sektörü adına bilinir hale getirmektir.